628-27W2224-1T6
DigiKeys varenummer
151-628-27W2224-1T6-ND
Producenter
Producentens varenummer
628-27W2224-1T6
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 27POS VERT SLDR
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Strømklassificering (AMPS)
5A, 10A
Funktioner
Kortlås, Afskærmet
Antal positioner
Spændingsklassifikation
125V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C