628-25W3624-2NC
DigiKeys varenummer
151-628-25W3624-2NC-ND
Producenter
Producentens varenummer
628-25W3624-2NC
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 25POS VERT SLDR
Kappemateriale, finish
Stål, Forniklet
Strømklassificering (AMPS)
5A, 20A
Funktioner
Afskærmet
Antal positioner
Spændingsklassifikation
125V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C