628-25W3624-1TB
DigiKeys varenummer
151-628-25W3624-1TB-ND
Producenter
Producentens varenummer
628-25W3624-1TB
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 25POS VERT SLDR
Terminering
Loddemetal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Kontaktfinishs tykkelse
30,0µin (0,76µm)
Strømklassificering (AMPS)
5A, 10A
Spændingsklassifikation
125V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C