628-25W3224-4N3
DigiKeys varenummer
151-628-25W3224-4N3-ND
Producenter
Producentens varenummer
628-25W3224-4N3
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 25POS VERT SLDR
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
628-25W3224-4N3 Modeller
Kategori
Terminering
Loddemetal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Forniklet
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Strømklassificering (AMPS)
5A, 40A
Spændingsklassifikation
125V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C