628-25W3222-2T2
DigiKeys varenummer
151-628-25W3222-2T2-ND
Producenter
Producentens varenummer
628-25W3222-2T2
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 25POS SOLDER CUP
Terminering
Loddekop
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Strømklassificering (AMPS)
5A, 20A
Spændingsklassifikation
125V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C