628-24W7624-2T5
DigiKeys varenummer
151-628-24W7624-2T5-ND
Producenter
Producentens varenummer
628-24W7624-2T5
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 24POS VERT SLDR
Detaljeret beskrivelse
24 (17 + 7 strøm) position D-Sub, Combo Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Strømklassificering (AMPS)
5A, 20A
Funktioner
Kortlås, Afskærmet
Antal positioner
Spændingsklassifikation
125V
Antal rækker
2
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
5 (DD, D) - 24W7
Driftstemperatur
-55°C – 125°C