628-24W7624-1TB
DigiKeys varenummer
151-628-24W7624-1TB-ND
Producenter
Producentens varenummer
628-24W7624-1TB
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 24POS VERT SLDR
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Kontaktfinishs tykkelse
30,0µin (0,76µm)
Strømklassificering (AMPS)
5A, 10A
Funktioner
Afskærmet
Antal positioner
Spændingsklassifikation
125V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C