628-24W7224-4ND
DigiKeys varenummer
151-628-24W7224-4ND-ND
Producenter
Producentens varenummer
628-24W7224-4ND
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 24POS VERT SLDR
Kappemateriale, finish
Stål, Forniklet
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Strømklassificering (AMPS)
5A, 40A
Funktioner
Kortlås, Afskærmet
Antal positioner
Spændingsklassifikation
125V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C