628-21W4624-4NA
DigiKeys varenummer
151-628-21W4624-4NA-ND
Producenter
Producentens varenummer
628-21W4624-4NA
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 21POS VERT SLDR
Strømklassificering (AMPS)
5A, 40A
Spændingsklassifikation
125V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C