628-21W4624-4N3
DigiKeys varenummer
151-628-21W4624-4N3-ND
Producenter
Producentens varenummer
628-21W4624-4N3
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 21POS VERT SLDR
Kappemateriale, finish
Stål, Forniklet
Kontaktfinishs tykkelse
30,0µin (0,76µm)
Strømklassificering (AMPS)
5A, 40A
Spændingsklassifikation
125V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C