628-21W4624-2TB
DigiKeys varenummer
151-628-21W4624-2TB-ND
Producenter
Producentens varenummer
628-21W4624-2TB
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 21POS VERT SLDR
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Kontaktfinishs tykkelse
30,0µin (0,76µm)
Strømklassificering (AMPS)
5A, 20A
Spændingsklassifikation
125V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C