628-21W4224-3NA
DigiKeys varenummer
151-628-21W4224-3NA-ND
Producenter
Producentens varenummer
628-21W4224-3NA
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 21POS VERT SLDR
Kappemateriale, finish
Stål, Forniklet
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Strømklassificering (AMPS)
5A, 30A
Spændingsklassifikation
125V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C