628-21W4224-1TE
DigiKeys varenummer
151-628-21W4224-1TE-ND
Producenter
Producentens varenummer
628-21W4224-1TE
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 21POS VERT SLDR
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Strømklassificering (AMPS)
5A, 10A
Funktioner
Kortlås, Afskærmet
Antal positioner
Spændingsklassifikation
125V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C