628-21W4222-4NA
DigiKeys varenummer
151-628-21W4222-4NA-ND
Producenter
Producentens varenummer
628-21W4222-4NA
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 21POS SOLDER CUP
Detaljeret beskrivelse
21 (17 + 4 strøm) position D-Sub, Combo Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kategori
Terminering
Loddekop
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Strømklassificering (AMPS)
5A, 40A
Spændingsklassifikation
125V
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
4 (DC, C) - 21WA4
Driftstemperatur
-55°C – 125°C