628-21W1224-2T1
DigiKeys varenummer
151-628-21W1224-2T1-ND
Producenter
Producentens varenummer
628-21W1224-2T1
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 21POS VERT SLDR
Detaljeret beskrivelse
21 (20 + 1 strøm) position D-Sub, Combo Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kategori
Terminering
Loddemetal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Strømklassificering (AMPS)
5A, 20A
Funktioner
Afskærmet
Antal positioner
Spændingsklassifikation
125V
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
3 (DB, B) - 21W1
Driftstemperatur
-55°C – 125°C