628-17W5624-4N4
DigiKeys varenummer
151-628-17W5624-4N4-ND
Producenter
Producentens varenummer
628-17W5624-4N4
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 17POS VERT SLDR
Detaljeret beskrivelse
17 (12 + 5 strøm) position D-Sub, Combo Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kategori
Terminering
Loddemetal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Forniklet
Strømklassificering (AMPS)
5A, 40A
Funktioner
Afskærmet
Antal positioner
Spændingsklassifikation
125V
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
4 (DC, C) - 17W5
Driftstemperatur
-55°C – 125°C