628-17W5622-3NA
DigiKeys varenummer
151-628-17W5622-3NA-ND
Producenter
Producentens varenummer
628-17W5622-3NA
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 17POS SOLDER CUP
Terminering
Loddekop
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Forniklet
Kontaktfinishs tykkelse
30,0µin (0,76µm)
Strømklassificering (AMPS)
5A, 30A
Funktioner
Afskærmet
Antal positioner
Spændingsklassifikation
125V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C