628-17W5224-4N4
DigiKeys varenummer
151-628-17W5224-4N4-ND
Producenter
Producentens varenummer
628-17W5224-4N4
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 17POS VERT SLDR
Terminering
Loddemetal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Forniklet
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Strømklassificering (AMPS)
5A, 40A
Funktioner
Afskærmet
Antal positioner
Spændingsklassifikation
125V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C