628-17W5224-1TA
DigiKeys varenummer
151-628-17W5224-1TA-ND
Producenter
Producentens varenummer
628-17W5224-1TA
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 17POS VERT SLDR
Terminering
Loddemetal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Strømklassificering (AMPS)
5A, 10A
Funktioner
Afskærmet
Antal positioner
Spændingsklassifikation
125V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C