628-17W2622-4T1
DigiKeys varenummer
151-628-17W2622-4T1-ND
Producenter
Producentens varenummer
628-17W2622-4T1
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 17POS SOLDER CUP
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
17 (15 + 2 strøm) position D-Sub, Combo Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kategori
Terminering
Loddekop
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Serie
Kontaktfinish
Guld
Emballage
Bakke
Kontaktfinishs tykkelse
30,0µin (0,76µm)
Varestatus
Aktiv
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Stikforbindelse udformning
Strømklassificering (AMPS)
5A, 40A
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Funktioner
Afskærmet
Antal positioner
Spændingsklassifikation
125V
Antal rækker
2
Farve
Sort
Monteringstype
Dielektrisk materiale
Polyestertermoplast
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
3 (DB, B) - 17W2
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Kontakttype
Signal og strøm
Driftstemperatur
-55°C – 125°C