628-17W2224-3TD
DigiKeys varenummer
151-628-17W2224-3TD-ND
Producenter
Producentens varenummer
628-17W2224-3TD
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 17POS VERT SLDR
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Strømklassificering (AMPS)
5A, 30A
Funktioner
Kortlås, Afskærmet
Antal positioner
Spændingsklassifikation
125V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C