628-17W2224-2T4
DigiKeys varenummer
151-628-17W2224-2T4-ND
Producenter
Producentens varenummer
628-17W2224-2T4
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 17POS VERT SLDR
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Strømklassificering (AMPS)
5A, 20A
Spændingsklassifikation
125V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C