628-17W2224-2N3
DigiKeys varenummer
151-628-17W2224-2N3-ND
Producenter
Producentens varenummer
628-17W2224-2N3
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 17POS VERT SLDR
Kappemateriale, finish
Stål, Forniklet
Strømklassificering (AMPS)
5A, 20A
Spændingsklassifikation
125V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C