628-13W6624-1N3
DigiKeys varenummer
151-628-13W6624-1N3-ND
Producenter
Producentens varenummer
628-13W6624-1N3
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 13POS VERT SLDR
Detaljeret beskrivelse
13 (7 + 6 strøm) position D-Sub, Combo Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kappemateriale, finish
Stål, Forniklet
Kontaktfinishs tykkelse
30,0µin (0,76µm)
Strømklassificering (AMPS)
5A, 10A
Spændingsklassifikation
125V
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
4 (DC, C) - 13W6
Driftstemperatur
-55°C – 125°C