628-13W6224-1NB
DigiKeys varenummer
151-628-13W6224-1NB-ND
Producenter
Producentens varenummer
628-13W6224-1NB
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 13POS VERT SLDR
Detaljeret beskrivelse
13 (7 + 6 strøm) position D-Sub, Combo Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kategori
Terminering
Loddemetal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Forniklet
Strømklassificering (AMPS)
5A, 10A
Spændingsklassifikation
125V
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
4 (DC, C) - 13W6
Driftstemperatur
-55°C – 125°C