628-13W3224-4N3
DigiKeys varenummer
151-628-13W3224-4N3-ND
Producenter
Producentens varenummer
628-13W3224-4N3
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 13POS VERT SLDR
Detaljeret beskrivelse
13 (10 + 3 strøm) position D-Sub, Combo Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kategori
Terminering
Loddemetal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Forniklet
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Strømklassificering (AMPS)
5A, 40A
Spændingsklassifikation
125V
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
3 (DB, B) - 13C3, 13W3
Driftstemperatur
-55°C – 125°C