628-11W1624-3NB
DigiKeys varenummer
151-628-11W1624-3NB-ND
Producenter
Producentens varenummer
628-11W1624-3NB
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 11POS VERT SLDR
Terminering
Loddemetal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Forniklet
Strømklassificering (AMPS)
5A, 30A
Spændingsklassifikation
125V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C