628-11W1622-4N2
DigiKeys varenummer
151-628-11W1622-4N2-ND
Producenter
Producentens varenummer
628-11W1622-4N2
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 11POS SOLDER CUP
Terminering
Loddekop
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Forniklet
Strømklassificering (AMPS)
5A, 40A
Spændingsklassifikation
125V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C