628-11W1622-3N1
DigiKeys varenummer
151-628-11W1622-3N1-ND
Producenter
Producentens varenummer
628-11W1622-3N1
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 11POS SOLDER CUP
Terminering
Loddekop
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Forniklet
Kontaktfinishs tykkelse
30,0µin (0,76µm)
Strømklassificering (AMPS)
5A, 30A
Funktioner
Afskærmet
Antal positioner
Spændingsklassifikation
125V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C