628-11W1224-2T3
DigiKeys varenummer
151-628-11W1224-2T3-ND
Producenter
Producentens varenummer
628-11W1224-2T3
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 11POS VERT SLDR
Terminering
Loddemetal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Strømklassificering (AMPS)
5A, 20A
Funktioner
Afskærmet
Antal positioner
Spændingsklassifikation
125V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C