627W21W1322-1N2
DigiKeys varenummer
151-627W21W1322-1N2-ND
Producenter
Producentens varenummer
627W21W1322-1N2
Beskrivelse
CONN D-SUB PLUG 21POS PNL MNT
EDA/CAD-modeller
627W21W1322-1N2 Modeller
Kontaktfinishs tykkelse
15,0µin (0,38µm)
Strømklassificering (AMPS)
5A, 10A
Funktioner
Jordingsindhak, Afskærmet
Antal positioner
Spændingsklassifikation
125V
Driftstemperatur
-25°C – 85°C