627W21W1224-2ND
DigiKeys varenummer
151-627W21W1224-2ND-ND
Producenter
Producentens varenummer
627W21W1224-2ND
Beskrivelse
CONN D-SUB PLG 21POS PNL MT SLDR
EDA/CAD-modeller
627W21W1224-2ND Modeller
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Strømklassificering (AMPS)
5A, 20A
Funktioner
Kortlås, Jordingsindhak, Afskærmet
Antal positioner
Spændingsklassifikation
125V
Driftstemperatur
-25°C – 85°C