627W17W2622-1NA
DigiKeys varenummer
151-627W17W2622-1NA-ND
Producenter
Producentens varenummer
627W17W2622-1NA
Beskrivelse
CONN D-SUB PLUG 17POS PNL MNT
Detaljeret beskrivelse
17 (15 + 2 strøm) position D-Sub, Combo Stik, Hanben stikforbindelse
EDA/CAD-modeller
627W17W2622-1NA Modeller
Bakke
IP (Ingress Protection)
IP67 - Støvtæt, Vandtæt
Strømklassificering (AMPS)
5A, 10A
Spændingsklassifikation
125V
Dielektrisk materiale
Polybutylen-terephthalat (PBT), Glasfyldt
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
3 (DB, B) - 17W2
Driftstemperatur
-25°C – 85°C