627W17W2124-1NA
DigiKeys varenummer
151-627W17W2124-1NA-ND
Producenter
Producentens varenummer
627W17W2124-1NA
Beskrivelse
CONN D-SUB PLG 17POS PNL MT SLDR
Detaljeret beskrivelse
17 (15 + 2 strøm) position D-Sub, Combo Stik, Hanben stikforbindelse
EDA/CAD-modeller
627W17W2124-1NA Modeller
Kontaktfinishs tykkelse
5,00µin (0,127µm)
Strømklassificering (AMPS)
5A, 10A
Funktioner
Jordingsindhak, Afskærmet
Antal positioner
Spændingsklassifikation
125V
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
3 (DB, B) - 17W2
Driftstemperatur
-25°C – 85°C