627W13W3124-3N5
DigiKeys varenummer
151-627W13W3124-3N5-ND
Producenter
Producentens varenummer
627W13W3124-3N5
Beskrivelse
CONN D-SUB PLG 13POS PNL MT SLDR
Detaljeret beskrivelse
13 (10 + 3 strøm) position D-Sub, Combo Stik, Hanben stikforbindelse
EDA/CAD-modeller
627W13W3124-3N5 Modeller
Kontaktfinishs tykkelse
5,00µin (0,127µm)
Strømklassificering (AMPS)
5A, 30A
Funktioner
Kortlås, Jordingsindhak, Afskærmet
Antal positioner
Spændingsklassifikation
125V
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
3 (DB, B) - 13C3, 13W3
Driftstemperatur
-25°C – 85°C