627W11W1622-3N2
DigiKeys varenummer
151-627W11W1622-3N2-ND
Producenter
Producentens varenummer
627W11W1622-3N2
Beskrivelse
CONN D-SUB PLUG 11POS PNL MNT
Detaljeret beskrivelse
11 (10 + 1 strøm) position D-Sub, Combo Stik, Hanben stikforbindelse
EDA/CAD-modeller
627W11W1622-3N2 Modeller
Kontaktfinishs tykkelse
30,0µin (0,76µm)
Strømklassificering (AMPS)
5A, 30A
Funktioner
Jordingsindhak, Afskærmet
Antal positioner
Spændingsklassifikation
125V
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
2 (DA, A) - 11C1, 11W1
Driftstemperatur
-25°C – 85°C