627W11W1622-2NA
DigiKeys varenummer
151-627W11W1622-2NA-ND
Producenter
Producentens varenummer
627W11W1622-2NA
Beskrivelse
CONN D-SUB PLUG 11POS PNL MNT
Detaljeret beskrivelse
11 (10 + 1 strøm) position D-Sub, Combo Stik, Hanben stikforbindelse
EDA/CAD-modeller
627W11W1622-2NA Modeller
Bakke
IP (Ingress Protection)
IP67 - Støvtæt, Vandtæt
Strømklassificering (AMPS)
5A, 20A
Spændingsklassifikation
125V
Dielektrisk materiale
Polybutylen-terephthalat (PBT), Glasfyldt
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
2 (DA, A) - 11C1, 11W1
Driftstemperatur
-25°C – 85°C