627W11W1224-2NA
DigiKeys varenummer
151-627W11W1224-2NA-ND
Producenter
Producentens varenummer
627W11W1224-2NA
Beskrivelse
CONN D-SUB PLG 11POS PNL MT SLDR
Detaljeret beskrivelse
11 (10 + 1 strøm) position D-Sub, Combo Stik, Hanben stikforbindelse
EDA/CAD-modeller
627W11W1224-2NA Modeller
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Strømklassificering (AMPS)
5A, 20A
Funktioner
Jordingsindhak, Afskærmet
Antal positioner
Spændingsklassifikation
125V
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
2 (DA, A) - 11C1, 11W1
Driftstemperatur
-25°C – 85°C