627-M50-220-GT5
DigiKeys varenummer
151-627-M50-220-GT5-ND
Producenter
Producentens varenummer
627-M50-220-GT5
Beskrivelse
CONN D-SUB PLUG 50POS VERT SLDR
Detaljeret beskrivelse
50 position D-Sub Stik, Hanben stikforbindelse
EDA/CAD-modeller
627-M50-220-GT5 Modeller
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Strømklassificering (AMPS)
5A
Funktioner
Kortlås, Jordingsindhak, Afskærmet
Antal positioner
Farve
Grøn
Driftstemperatur
-55°C – 125°C