627-M37-623-GN4
DigiKeys varenummer
151-627-M37-623-GN4-ND
Producenter
Producentens varenummer
627-M37-623-GN4
Beskrivelse
CONN D-SUB PLUG 37POS VERT SLDR
Detaljeret beskrivelse
37 position D-Sub Stik, Hanben stikforbindelse
EDA/CAD-modeller
627-M37-623-GN4 Modeller
Kappemateriale, finish
Stål, Forniklet
Kontaktfinishs tykkelse
30,0µin (0,76µm)
Strømklassificering (AMPS)
5A
Funktioner
Jordingsindhak, Afskærmet
Antal positioner
Farve
Grøn
Driftstemperatur
-55°C – 125°C