627-M37-323-WT5
DigiKeys varenummer
151-627-M37-323-WT5-ND
Producenter
Producentens varenummer
627-M37-323-WT5
Beskrivelse
CONN D-SUB PLUG 37POS VERT SLDR
Detaljeret beskrivelse
37 position D-Sub Stik, Hanben stikforbindelse
EDA/CAD-modeller
627-M37-323-WT5 Modeller
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Kontaktfinishs tykkelse
15,0µin (0,38µm)
Strømklassificering (AMPS)
5A
Funktioner
Kortlås, Jordingsindhak, Afskærmet
Antal positioner
Farve
Hvid
Driftstemperatur
-55°C – 125°C