627-M37-223-LT4
DigiKeys varenummer
151-627-M37-223-LT4-ND
Producenter
Producentens varenummer
627-M37-223-LT4
Beskrivelse
CONN D-SUB PLUG 37POS VERT SLDR
Detaljeret beskrivelse
37 position D-Sub Stik, Hanben stikforbindelse
EDA/CAD-modeller
627-M37-223-LT4 Modeller
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Strømklassificering (AMPS)
5A
Farve
Blå
Driftstemperatur
-55°C – 125°C