627-M37-220-BN2
DigiKeys varenummer
151-627-M37-220-BN2-ND
Producenter
Producentens varenummer
627-M37-220-BN2
Beskrivelse
CONN D-SUB PLUG 37POS VERT SLDR
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
37 position D-Sub Stik, Hanben stikforbindelse
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
627-M37-220-BN2 Modeller
Kategori
Terminering
Loddemetal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Forniklet
Serie
Kontaktfinish
Guld
Emballage
Bakke
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Varestatus
Aktiv
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Stikforbindelse udformning
Strømklassificering (AMPS)
5A
Stikforbindelse type
Stik, Hanben
Funktioner
Jordingsindhak, Afskærmet
Antal positioner
Farve
Sort
Antal rækker
2
Kontaktform
Bearbejdet
Monteringstype
Dielektrisk materiale
Polyamid (PA6T), Nylon 6T
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
4 (DC, C)
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Kontakttype
Signal
Driftstemperatur
-55°C – 125°C