627-M25-623-GT6
DigiKeys varenummer
151-627-M25-623-GT6-ND
Producenter
Producentens varenummer
627-M25-623-GT6
Beskrivelse
CONN D-SUB PLUG 25POS VERT SLDR
Detaljeret beskrivelse
25 position D-Sub Stik, Hanben stikforbindelse
EDA/CAD-modeller
627-M25-623-GT6 Modeller
Kategori
Terminering
Loddemetal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Kontaktfinishs tykkelse
30,0µin (0,76µm)
Strømklassificering (AMPS)
5A
Funktioner
Kortlås, Jordingsindhak, Afskærmet
Antal positioner
Farve
Grøn
Driftstemperatur
-55°C – 125°C