627-M25-222-GT2
DigiKeys varenummer
151-627-M25-222-GT2-ND
Producenter
Producentens varenummer
627-M25-222-GT2
Beskrivelse
CONN D-SUB PLUG 25POS SOLDER CUP
Detaljeret beskrivelse
25 position D-Sub Stik, Hanben stikforbindelse
EDA/CAD-modeller
627-M25-222-GT2 Modeller
Kategori
Terminering
Loddekop
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Strømklassificering (AMPS)
5A
Funktioner
Jordingsindhak, Afskærmet
Antal positioner
Farve
Grøn
Driftstemperatur
-55°C – 125°C