627-M25-220-LN6
DigiKeys varenummer
151-627-M25-220-LN6-ND
Producenter
Producentens varenummer
627-M25-220-LN6
Beskrivelse
CONN D-SUB PLUG 25POS VERT SLDR
Detaljeret beskrivelse
25 position D-Sub Stik, Hanben stikforbindelse
EDA/CAD-modeller
627-M25-220-LN6 Modeller
Kategori
Terminering
Loddemetal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Forniklet
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Strømklassificering (AMPS)
5A
Funktioner
Kortlås, Jordingsindhak, Afskærmet
Antal positioner
Farve
Blå
Driftstemperatur
-55°C – 125°C