627-M25-220-BT1
DigiKeys varenummer
151-627-M25-220-BT1-ND
Producenter
Producentens varenummer
627-M25-220-BT1
Beskrivelse
CONN D-SUB PLUG 25POS VERT SLDR
Detaljeret beskrivelse
25 position D-Sub Stik, Hanben stikforbindelse
EDA/CAD-modeller
627-M25-220-BT1 Modeller
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Strømklassificering (AMPS)
5A
Farve
Sort
Driftstemperatur
-55°C – 125°C