627-M15-623-LN1
DigiKeys varenummer
151-627-M15-623-LN1-ND
Producenter
Producentens varenummer
627-M15-623-LN1
Beskrivelse
CONN D-SUB PLUG 15POS VERT SLDR
Detaljeret beskrivelse
15 position D-Sub Stik, Hanben stikforbindelse
EDA/CAD-modeller
627-M15-623-LN1 Modeller
Kategori
Terminering
Loddemetal
Strømklassificering (AMPS)
5A
Farve
Blå
Antal rækker
2
Kontaktform
Bearbejdet
Monteringstype
Dielektrisk materiale
Polyamid (PA6T), Nylon 6T
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
2 (DA, A)
Kontakttype
Signal
Driftstemperatur
-55°C – 125°C