627-M15-323-WT4
DigiKeys varenummer
151-627-M15-323-WT4-ND
Producenter
Producentens varenummer
627-M15-323-WT4
Beskrivelse
CONN D-SUB PLUG 15POS VERT SLDR
Detaljeret beskrivelse
15 position D-Sub Stik, Hanben stikforbindelse
EDA/CAD-modeller
627-M15-323-WT4 Modeller
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Kontaktfinishs tykkelse
15,0µin (0,38µm)
Strømklassificering (AMPS)
5A
Farve
Hvid
Driftstemperatur
-55°C – 125°C