627-M15-220-GN1
DigiKeys varenummer
151-627-M15-220-GN1-ND
Producenter
Producentens varenummer
627-M15-220-GN1
Beskrivelse
CONN D-SUB PLUG 15POS VERT SLDR
Detaljeret beskrivelse
15 position D-Sub Stik, Hanben stikforbindelse
EDA/CAD-modeller
627-M15-220-GN1 Modeller
Kappemateriale, finish
Stål, Forniklet
Strømklassificering (AMPS)
5A
Farve
Grøn
Driftstemperatur
-55°C – 125°C